كيميا رسانه فردا
 1397-9-23  خوش آمديد
{krf}
{krf}
{krf}
كاربران حاضر در سايت: 2

بازديد صفحات: 5474331
{krf}
 

 

nothing nothing nothing
 
نکات مهم ثبت نامدبستان هوشمند جهت دستیابی به اهداف کیفی به ویژه جذب دانش آموزانی که مشترکات فرهنگی نزدیک تری با مجموعه دارند از طریق مصاحبه حضوری با والدین و دانش آموزان ثبت نام می نماید .

اولویت ثبت نام با دانش آموزانی خواهد بود که به لحاظ زمانی زودتر اقدام نموده و با توجه به صف انتظار موجود پیشاپیش از اولیا محترم و دانش آموزان عزیزی که دیرتر اقدام نموده یا در مراحل ثبت نام پذیرفته نمی شوند کمال عذرخواهی را داریم .


در پایه های دوم تا پنجم شرایط ثبت نام بسیار محدود بوده و خواهشمند است اولیای محترم این پایه ها که جهت ثبت نام اقدام می نمایند با صبر و حوصله مجموعه ما را یاری نمایند تا بهترین انتخاب برای شما و مجموعه  مهیا گردد.

 در ضمن با تـــوجه به شروع کلاســـهای تابستانی  در اول تیر ماه ثبت نام ها تا پایان وقت اداری 31/02/89 امکان پذیر بوده و به درخواستهایی که بعد از این تاریخ ارائه شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

از والدین گرامی درخواست میگردد جهت ثبت نام دانش آموز خود هر چه سریع تر اقدام نمایند چرا که پس از تکمیل ظرفیت ، وقت مصاحبه داده نخواهد شد .

 

توجه !

 

1-بعد از پر نمودن فرم پیش ثبت نام منتظر تماس از طرف مجموعه باشید تا زمان مصاحبه های بعدی به شما اعلام گردد.

 

2-متولدین نیمه دوم 82 و نیمه اول 1383  فقط امکان ثبت نام در پایه اول را دارا خواهند بود.

 

3-نیمه دوم 1383 و نیمه اول 1384 فقط امکان ثبت نام در پیش دبستانی را دارا خواهند بود.

 

4-پذیرفته شدن در مصاحبه های حضوری به منزله ثبت نام قطعی نمی باشد .

5- دانش آموزانی که در حال حاضر در دبستان هوشمند مشغول به تحصیل میباشند نیز بایستی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و عدم ثبت  نام به منزله انصراف تلقی شده و ظرفیت موجود به دانش آموزان جدید اختصاص می یابد.

 

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 1389-01-25 10:41:25 بازديد: 2954
نسخه چاپي
nothing nothing
 

 

 

 


 

 


Kimia Rasaneh Farda Ltd.
Eghtesad Novin Bank   Karafarin Bank   Keshavarzi Bank   Maskan Bank   Mellat Bank   Melli Bank   Parsian Bank   Refah Bank   Saderat Bank   Saman Bank   Sanat and Madan Bank   Sepah Bank   Tejarat Bank
Valid Section 508 Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid RSS]